Akıllı Klima Kumandası

Klima kumandası, Bütün klimaların kumandası bulunmaktadır. Ama zaman geçtikçe klima kumandaları arıza yapabilir veya evinizde veya iş yerinizdeki kaza sonucu ile klima kumandanız kırılabilir. Akıllı klima kumandası ile bu sorunlarına çözüm geliştiriyoruz.

Akıllı Klima Kumandası

Akıllı Klima Kumandası

Bozulan klima kumandalarınızın yerine sizlere akıllı klima kumandalarını öneriyoruz. Özellikle yaygın olarak kullanılan Vestel, Arçelik, Beko, LG, Samsung, Baymak, Demirdöküm gibi yaygınlaşmış klimaların kumandaları oldukça pahallıdır. Bizler sizlere daha uygun ücretlerle akıllı kumandalar öneriyoruz. Bu önerdiğimiz akıllı kumandalar oldukça kullanışlı ve düşmeye, darbeye karşı son derece sağlamlaşmış kalıbı ile dayanıklıdır. Klima kumandası klimaların olmazsa olmaz parçasıdır, Şöyle ki klimanızın ayarlarını kumandanızdan rahatlıkla yapabilirsiniz. Yaz aylarında istediğiniz serinlik derecesini ayarlayabilirsiniz ve aynı zamanda kış ayarları içinde kumandanızı kullanabilirsiniz. Klima kumandası klimanızı aç kapa dışında bir çok fonksiyonel özellikleri barındırmaktadır.

Klima kumanda satışı yapıyoruz ve bunu size kargo veya diğer ulaşım araçları ile yollamıyoruz, Sizlere satın aldığınız klimanızın kumandasını bizzat teknisyenlerimiz getiriyor ve orjinal kumanda değilde Akıllı klima kumandası aldıysanız sizlere gereken kodlamaları yaparak kumandanızı klimanıza tanıtıyoruz. İstanbul’un hangi ilçesinde, hangi semtinde olursanız olun servisimiz sizlere aynı gün klimanızı ulaştırıyor. Tabi yaz aylarında özellikle klima servislerindeki yoğunluk bizlerde de olabiliyor ve servisiniz, yani hizmetiniz bir sonraki güne kalabilir ama bu demek değildirki günün akşamını bekleyeceksiniz. Öyle bir durum söz konusu olamaz, sizlere ertesi günün sabahında hizmetiniz sunulur. Firmamızın öncelikli ilkesi müşterilerinin memnuniyeti. Ve bunu söylerken lafta değil uygulayarak gerçekleştirmek gibi bir ilkemiz var.

Orjinal klima kumandası istiyorsanız bunun için birkaç gün beklemek zorunda kalabilirsiniz. Çünkü bizlerde yeterli sayıda orjinal klima kumandaları temin edebiliyoruz ve buda müşterilerimize ulaşımda gecikmelere neden olabiliyor.

Akıllı klima kumandaları

Akıllı klima kumandaları

4 Responses so far.

 1. Yaşar hamdi dedi ki:

  Auer klima kumandasi aradim ama bulamadim. Akilli klima kumandasi aldim servisinizden sorunsuz bir biçimde çalışıyor hic bir fark yok arasinda. Gercekten sagolun yoksa orjinal klima diye beklicektim aylarca.

 2. Gizem dedi ki:

  Bu klima kumandalarini bulmak kolay ama klimaya uymuyor yaaaa. Bana beko klima kumandasi lazim 2 tane aldim ama calistiramadim olmuyor sinir oldum. Ne yapmam lazim nasil olacak yardimci olur musunuz. .?

  • admin dedi ki:

   Merhaba gizem hanım, Aldığınız kumandanın klimanıza kodlanması gerek evet. Bunun için servis desteği almanızı tavsiye ederiz. İyi günler.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir