Baymak Klima Servisi

Baymak Klima Servisi

Baymak Klima Servisi

İstanbul Baymak Klima Servisi, Klima teknik servisimiz Baymak marka ve model klimalarınız için sizlere haftanın yedi günü teknik servis hizmeti sağlamaktadır.

Baymak, Türkiye’nin en yaygın olarak kullanılan klimaları arasında ilk sırada desek yalan söylemiş olmayız. Müşterilerine 5 yıl gibi uzun süre verdiği garanti ile sektörde adından sıkça söz ettiren Baymak, Kalitesine her zaman güvenen firmadır. Bizlerde bu kaliteli klimanın satış sonrası arıza, bakım gibi işlemlerine teknik servis olarak müdahale ediyoruz. Baymak Elegant klima ve Baxi Elite duvar tipi split klimalarınız için her türlü teknik desteği sizlere sunuyoruz. Baymak klima servisi adı altında oluşturduğumuz özel servisimiz Baymak’ın diğer model klimaları konusundada son derece tecrübeli teknisyenlere sahip olduğumuzu belirtmek isterim.

A enerji sınıfı ile satış yapan baymak şirketine istinaden bizlerde A sınıfı kaliteli ve özenli teknik servis işçiliği sunuyoruz. Baymak klimanızın gazı bitmesi veya azalması durumunda teknisyenlerimiz klimanızın gaz kontrollerini yaparak gerektiği kadar klima gaz dolumu yapmaktadır. Baymak klima bakımı ilede klimalarınıza gerek yerinde gerekse atölyemizde bakım servisimiz ile özenle ve titizlikle klima bakımınız yapılır.

BAYMAK KLİMA MONTAJI

Bayilerden aldığınız Baymak klimaların montajı dahil olarak satışı yapılır. Ama yaz aylarındaki yoğunluktan dolayı sizlere klimanızı aldığınız tarihten çok ileri bir tarihe montaj için gün verilir. Bu bazen 1 hafta bazende 20 gün gibi uzun süren zaman dilimleri olabilir. Bizler sizlere aynı gün baymak klima servis hizmeti sunuyoruz ve montaj işlemlerinizi aynı gün veya bir sonraki günün erken saatlerinde gerçekleştiriyoruz. Baymak klima montaj işlemleriniz uzman teknisyenlerimiz tarafından yapılır ve montajını yaptırdıktan sonra aldığınız bayiden klimanızın garantisini başlatabilirsiniz. Bizim yaptığımız montaj ile herhangi bir sorun yaşamazsınız.

One Response so far.

  1. Cemile dedi ki:

    Baymak klimam su akitiyor ve pis koku geliyordu. Servisinizi aradim ve suanda hiçbir sorun yok. Her sene bakim yaptiricam bundan sonra.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir