Çerkezköy Klima Servisi

Çerkezköy klima teknik servisi, Ev ve iş yerleriniz de kullandığınız klimalarınızın teknik bakım ve tamir işlerini üstleniyoruz.

Tekirdağ‘ın Çerkezköy ilçesin de uzun yıllardır sunduğumuz kaliteli teknik servis anlayışımız hiçbir şekilde aksamadan devam etmekte. Kullandığınız klimanın markası ve modeli ne olursa olsun uzman teknisyenlerimiz sizlere her konuda destek sağlamaktadır. Bizler için çözülemeyecek sorun yoktur diyebiliriz. Yaz ayların da en iyi dostumuz olan klimaların yıllık olarak periyodik bakımlarının yapılması son derece önemlidir. Özellikle bakımsız klimalar bulunduğu ortamdaki kişilere ciddi zararlar verebilir. Çerkezköy klima servisi olarak sizleri bu zararlı ortamlardan uzak tutmak adına çalışmalarımız yaz ve kış devam etmektedir.

Hizmetlerimiz sadece Çerkezköy ile sınırlı değildir değerli klima kullanıcıları. Çorlu klima servisi, Veliköy klima servisi, Velimeşe klima servisi, Kapaklı klima servisi ve Saray klima servisi olarak aktif olarak devam etmekte. Özellikle oluşturduğumuz mobil servis yani arabalı servislerimiz ile müşterilerimize aynı gün klima servisi hizmeti sağlıyoruz. Bütün markaların yedek parçaları orjinal olarak temin edilir. Biz firma olarak bütün klima markalarını bizzat fabrikaların dan temin ediyoruz. Hiçbir şekilde yan sanayi veya başka klima parçasını klimalarınıza kullanmıyoruz. Kullanmış olduğunuz klimaların kumandasını kaybettiğiniz veya bozduğunuz takdirde sizlere yeniden orjinal klima temin ediyoruz. Eğer isterseniz daha uygun fiyata akıllı kumanda olarak tabir edilen her klimaya uyum sağlayan kumandaları da sizler için tedarik ediyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir