Klima Bakım Servisi

Klima bakım servisi deneyim ve tecrübesi ile İstanbul klima servisleri arasında yerini almaktadır ve bu doğrultuda size en kaliteli hizmeti en kısa sürede sunmaktadır.

Kurumsallaşmanın yanı sıra sizleri düşünen ve hedeflerimizi sizin ilkelerinize göre yönlendiren bir kuruluş olarak size; ısıtma-soğutma sisteminiz adına gerekli bir tavsiye.

Bir klima kullanımı esnasında herhangi bir sorun meydana getirmese de zaman içersinde (ör: ) mutlaka sorunlara gebe kalacaktır, siz bu gibi bir durum ile bire bir karşılaşmadan periyodik bakım sistemi ile önlem alabilirsiniz.

Şekilde görüldüğü üzere bir klima zaman içersinde hava ile irtibatı sebebi ile havada bulunan toza maruz kalır ve filtre alt yapısı hiçbir klima için bu tortu halinde levhaya nüfuz eden toz tortusundan kurtulmaya el verişli değiştir.

Altı aylık ve/veya 9 aylık yaptıracağınız bir klima bakımı size ilerde önünüze çıkan büyük maddi kayıp ile ancak altından çıkabileceğiniz bir sorundan muaf tutar.

Klima bakım servisleri arasında ismini markalaştıran kuruluşumuzun verdiği hizmetler arasında bulunan periyodik bakım hizmeti ile hem ucuz klima servisi olanağı hem de kesin sonuç ile bu gibi bir durumdan kurtulabilirsiniz.

Klima Servisi | 212 434 05 45 | 532 628 03 17  Bakım  Montaj Teknik Servisi

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir