Klima Teknik Servisi

İstanbul hudutları içersinde her noktada Arçelik, Beko, Bosch, Daikin, Midea, Mitsubishi, Profilo markaları kapsamında yetkili teknik servis statüsünde hizmetlerimize montaj da dâhil olup diğer ürünler içersinde ücretlendirme kapsamında bu hizmeti sunmaktayız.

Hizmet politikamızda siz odaklı olmak ile gurur duyarak, çalışmamız bize İstanbul klima teknik servisleri arasında en beğenilen teknik servis olmamızı sağlamıştır.

Çalışma sistemimiz siz ve sizin memnuniyetinizdir, elimizdeki yetkili olarak aldığımız ve/veya tekel ile işlem aldığımız tüm işçiliklerde hedef en kısa sürede duruma müdahale ve bu durum tespitinin ardından çözümü sunup size teslim etmektir.

Bu işlemlerde klima teknik servislerinden farkımız olarak biz gurur duyarak söylüyoruz ki sizi düşünüyoruz.

Uygun ödeme koşullarımız, güler yüzlü hizmetimiz ve kalitemiz ile siz değerli müşterilerimize ve/veya müşteri adaylarımıza direk olarak hizmet ediyor ve soğuk, sıcak demeden sizin memnuniyetinizi sağlıyoruz. Koşullar her ne olursa olsun soruna 24 saat içersinde müdahale edebilmemizi sağlayan teknik servis alt yapımız ve sorunun tespiti ve çözümünü yetkili olduğumuz marklar (ör: Arçelik, Beko, Bosch, Daikin, Midea, Mitsubishi, Profilo) haricinde bile en kısa sürede gerçekleştirmemiz ile İstanbul klima montaj servisi olarak yanınızdayız.

Klima Servisi | 212 434 05 45 | 532 628 03 17  Bakım  Montaj Teknik Servisi

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir